Kurumsal Website

Kurumsal websitesi firmanın saygınlığını belirler. Potansiyel müşterilerinize ürün ya da hizmetlerini tanıtma fırsatı sağlar. Sade, anlaşılır, istenilen bilgilere kolayca ulaşılan bir websitesiyle yeni müşterilere yelken açın.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya; en genel anlatımla yeni nesil web teknolojilerinin getirdiği kullanıcı kolaylığı ve iletişim hızıyla yakalanan eş zamanlı bilgi paylaşımının takip edildiği digital platformdur.

Sosyal medya, onu akıllıca kullananlar için markaları ve şirketleri güçlendiriyor. Sosyal medya varlığı, bir markanın Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn ve benzeri sosyal medya platformlarında aktif olmasını sağlıyor.

Google Seo ve Ads

Google Ads, metin bazlı bir reklam modelidir. Sunulacak reklam, genellikle belli limitler içinde kullanacağınız satırlardan oluşmaktadır: “İlgi çekici başlık”, “Açıklama satırı”, ve “site alan adı”.

Reklamınız, reklam veren tarafından gösterildiğinde değil, reklamı gören kişiler tıkladığında ücret ödersiniz. Bu ücret, reklamınızın gösterilmesini istediğiniz anahtar kelimelerde yaşanan rekabete göre değişir. Reklamınızın rakipler arasından sıyrılıp ön sıralarda gösterilmesi için daha çok ücret ödemeniz gerekmektedir. Kısacası, bir tür açık arttırma sistemi gibidir.

 

“SEO” (Search Engine Optimization), kısaltmasıdır. Arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik kriter düzenlemelerdir. (Search Engine Optimization) Türkçe de Arama motoru optimizasyonu demektir.

SEO, bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme çalışmaları olarak tanımlanabilir. Arama motoru optimizasyonu yani SEO ile amaç web sitesinin değerini artırarak arama motorunda daha üst sıralara çıkması ve dolayısı ile site ziyaretçi sayısının artırılmasıdır.

E-Ticaret Site Yönetimi

E-ticaretiniz varsa firmanızın 7/24 açık bir şubesi var demektir.

E-Ticaret internet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ya da sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir. Kısaca tanımlayacak olursak e-ticarete, ticaretin elektronik versiyonudur diyebiliriz.

Elektronik Ticaret veya “E-Ticaret” anlam olarak genellikle internet üzerinde mal ve/veya hizmet satın alma hareketi olarak tanımlanmaktadır. Özellikle günümüzün sıcak konusu olarak her web sitesi üzerinde sanal mağazalar veya sanal alışveriş merkezleri görmek mümkündür. E-ticaret, ürün ve hizmet satın alma/satma faaliyetinin bilgisayar ağları kanalıyla gerçekleştirilmesinin yanı sıra; sunulan ürün için talep yaratmak (pazarlama), müşteri desteği vermek (satışın bütün evrelerinde), ticari kurumlar ile müşterileri arasındaki ticari ve lojistik iletişimi yine küresel bilgisayar ağları kanalıyla sağlamaktır. Bunun yanında firmanın yönetimini kolaylaştırıcı sistemlerdir.

Youtube Reklamları

Hikayenizi paylaşın

Kim olduğunuzu bilen bir müşteriyi kendinize çekmek daha kolaydır. YouTube’da video reklamları ile işletmenizi kullanıcılara tanıtın.

Dünyanın izlemeyi tercih ettiği yer

Diğer sitelerin aksine, YouTube’da her şey videolarla ilgilidir. Dolayısıyla kullanıcıların gerçekten izlediğinden emin olabilirsiniz ve video reklamınızı kimin izleyeceğine karar verebilirsiniz.

Kullanıcılar arama yaparken veya video izlerken görünün

YouTube ana sayfasındaki veya belirli konuları arayan kullanıcılara ulaşın. İsterseniz, video reklamınızı bir TV reklamı gibi müşterilerinizin izlediği videodan önce gösterin.

İçerik Yönetimi

İçerik yönetimi kesinlikle isteyeceğiniz bir şeydir. Neden mi? Çünkü içerik yönetimi sayesinde, web sitenizin içeriğini kodlarla uğraşmanıza gerek kalmadan bizim tarafımızdan yönetilmesi demektir.